Kontakt

Dyrektor:  Mirosław Jonakowski
m.jonakowski@frombork.art.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza: MMKFrombork/SkrytkaESP

Zastępca Dyrektora:  Anna Zienkiewicz
a.zienkiewicz@frombork.art.pl

Zastępca Dyrektora: ks. dr Jacek Wojtkowski
j.wojtkowski@frombork.art.pl

Główna Księgowa:  Jolanta Lewińska
j.lewinska@frombork.art.pl

Kierownik Działu Dokumentacji
Jagoda Semków
j.semkow@frombork.art.pl

Kierownik Działu Historii Medycyny
dr Jowita Jagla
j.jagla@frombork.art.pl

Kierownik Działu Edukacji – Planetarium i Park Astronomiczny
Małgorzata Czupajło
m.czupajlo@frombork.art.pl

Kierownik Działu Sztuki i Rzemiosła Artystycznego:
Weronika Wojnowska
w.wojnowska@frombork.art.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Jarosław Borysewicz
j.borysewicz@frombork.art.pl

Samodzielne stanowisko ds. obronności, bezpieczeństwa publicznego, ochrony ppoż., spraw związanych z zabezpieczeniem zbiorów w Muzeum
Bogdan Gruba
b.gruba@frombork.art.pl